Yaşlı Bakıcı

çocuk bakıcısı, anadolu yakası çocuk bakıcısı, ataşehir çocuk bakıcısı, çocuk bakıcısı anadolu yakası

YAŞLI BAKICI

Günümüzde yaşlanmanın gerektirdiği fizyolojik ve psikolojik değişiklikler yaşlıların bakım gereksinimlerini arttırmıştır. Bu durum bakıma ihtiyaç duyan yaşlıların günlük aktivitelerini sürdürmelerine ve hastalığa bağlı ortaya çıkan sağlık sorunlarının giderilmesine yardım edebilecek ve bu alanda çalışan diğer meslek elemanları ile beraber ekip halinde görev yapabilecek, yaşlıyı sağlık ve sosyal hizmet boyutuyla ele alabilecek olan ara elemanlara olan ihtiyacı hızla arttırmaktadır.

Yaşlılık dönemi bir bebek kadar özen ve önem gerektiren özel bir dönemdir. Bu nedenle yaşlılık dönemi ayrı bir itibar ve itina gerektirmektedir. Her türlü zorluğa göğüs germiş aile büyüklerinizin bu özel dönemlerinde en iyi bakımı talep etmeleri en özel haklarıdır.

Bu amaç doğrultusunda yola çıkan şirketimiz yaşlı bakım hizmetlerinin uygulanmasın da çözüm üretilebilen, analitik düşünme yeteneğine sahip, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk duygusu gelişmiş, saygılı meslek elemanları taleplerinizi karşılamaktadır.

Tutku danışmanlık olarak amacımız beklentileriniz doğrultusunda mevcut veri tabanımızda bulunan en iyi bakıcı adaylarımızı sizinle buluşturmak.

Her birey yaşlandıkça tekrar çocukluğa doğru giden bir döneme doğru gider. Neticede çocuklar başkaları tarafından nasıl ilgiye ve bakıma muhtaçsa yaşlılar da bu döneme doğru gittiklerinde aynı ilgi ve bakımı üzerinde hissetmek isterler ve bunlara ihtiyaçları da vardır. Bazen bu bakım kendi aileleri bakımından yapılırken, bazen profesyonel bakım mecburidir.

Günümüzde kadın-erkek çoğu birey iş hayatında yer almaktadır. Dolayısıyla evlerindeki yaşlı bireylere bakmaları mümkün olmayabilir. Güvenilir ve profesyonel bir bakım almak için yaşlı bakıcısı arayışına girerler. Bu durumda Tutku Danışmanlık sizlere uygun aday havuzunu sunarak, istediğiniz yaşlı bakıcıyı bulmanızı sağlayacaktır.

Yaşlılık dönemi bir de hastalıklarla birleşince bakım biraz daha profesyonellik isteyen boyutlarda olur. Çünkü ilaçları kontrollü bir şekilde verebilecek, hastalığına uygun yemekler yapabilecek, sabırla ve sevgiyle yaşlı bakımını üstlenebilecek adaylara daha çok ihtiyaç duyulur bu durumda. Bakıcının tecrübesi, önceki referansları göz önünde bulundurularak en uygun aday belirlenmelidir.