Ev Temizlik Elemanı

çocuk bakıcısı, anadolu yakası çocuk bakıcısı, ataşehir çocuk bakıcısı, çocuk bakıcısı anadolu yakası

Ev Temizlik Elemanı, Ev işleri için yardımcı kadın sadece çalışan kadınların değil, her kadının, ihtiyacı haline gelmiştir. Yaşlılık, herhangi bir sağlık sorunu ya da ev işleri ile uğraşırken çocuğunu ihmal ettiğini düşünen her kadının talebi haline gelmiştir.

Ev işi için yardımcı kadın elemanlar, çalıştığı evin temizlik düzeninden sorumludur. Amaç temizlik olduğu için temizlik elemanında bulunması gereken özellikler de bu doğrultuda olmalıdır. Temiz, titiz hijyene önem veren, güvenilir olmak bünyemizde çalışan temizlik elemanlarımızın temel özelliklerindendir.

Evinizde çalışmasını istediğininiz temizlik elemanı yatılı, gündüzlü, yerli ve yabancı olabilir. Bu tamamıyla sizin ihtiyacınız doğrultusunda belirlenir.
Tutku danışmanlık olarak talebiniz doğrultusunda yaptığımız birçok mülakattan geçmiş olan elemanlarımızdan sizin için en uygun olanı değerlendirip seçiyoruz.

GÜNDÜZLÜ TEMİZLİK ELEMANI

İş ya da özel hayatınızın durumuna göre çalıştırmak istediğiniz temizlik elemanını yatılı olarak tercih edebilirsiniz. Ev düzeninize uyan, çalışma prensibine sahip, yardımcı pozisyonun da olacağı için sizin gösterdiğiniz yol, düzen, kural doğrultusunda çalışacak elemanlardır.

Yatılı bakıcılar evinizde ikamet edeceği için düzeninize daha kolay ve hızlı şekilde adapte olur ve ev işleriniz daha hızlı ve düzenli şekilde ilerler. Haftanın 6 günü 24 saat sizinle birlikte olup, haftanın bir günü izin kullanırlar.

Yatılı ev yardımcısı arayışınızda Tutku danışmanlık olarak portföymüzde bulunan tecrübeli elemanlarımızla size destek vermekten memnuniyet duyarız.

YATILI TEMİZLİK ELEMANI

İş ya da özel durumlarınıza göre gündüz çalışan,çalışma saatleri isteğinize göre tam gün ya da part time olarak belirlenmiş olan yardımcı elemanlardır. Sabah sizin planladığınız saatlerde işe başlar,öğle ya da akşam sizin istediğiniz saatlerde mesailerini sonlandırırlar. Ekstrem durumlar olamadıkça çalışma saatleri 8- 9 saat şeklinde olur. Ekstra iş durumunuza göre mesaileri uzayabilir. Haftanın 5 ya da 6 günü çalışabilirler.

Evinizde yapılmasını istediğiniz işlerinden,genel temizlik, yemek , ütüden sorumludurlar. Evin düzeninize sizin belirlediğiniz sınırlar dahilinde müdahale ederler. Her işte olduğu gibi bu işte de olması gereken güven, sorumluluk vasıflarına sahip ayrıca titiz, uyumlu, sabırlı, referans sahibi elemanlardır.

Sizin beklentileriniz doğrultusunda beklentilerinize karşılık verebilecek adaylarla randevu ayarlanır ve gerekli hazırlıklar yapıldıktan sonra sizleri görüştürüp Tutku danışmanlık olarak yanınızda olduğumuzu ve tüm imkanlarımızla destek olduğumuzu bizzat görmenizi isteriz.

YABANCI TEMİZLİK ELEMANI

Genel olarak yabacı yardımcılar, Gürcü, Türkmen, Özbek ve Azeri olmaktadır. Yabancı yardımcı kadınlar hem fiyat olarak hem de verimli olabilmek adına ev işlerinde aynı bebek bakımında olduğu gibi aileler tarafından tercih edilmektedirler.

Yabancı yardımcılar işlerine bağlıdırlar,uyumludurlar. Verilen görevleri ve işleri büyük bir titizlikle ve sorumlulukla yerine getirirler.

Ev silmek, bulaşık, çamaşır, ütü, yemek yapmak sorumlulukları konusunda bilgi ve beceri sahibidirler. Temiz, titiz ve hijyen kurallarına uygun iş yaparlar.

Tutku danışmanlık olarak ince eleyip sık dokuduğumuz mülakatlarımız sonucunda oluşturduğumuz adaylarımızla size hizmet vermekteyiz.

Türk Temizlik Elemanı

Yabancı yardımcı kadınlarla anlaşayamacağını düşünen, kültürel olarak yabancılık çekiceğine inanan aileler tarafından aradaki iletişimin kolay ve anlaşılır olması bakımından, verilen görevlerle yapılan işlerin tutarlı olması doğrultusunda herhangi bir yanlış anlaşılmaya mahal vermek istemeyen ev sahipleri tarafından tercih edilirler.

Türk aile yapısı hakkında, neyi, nasıl, ne şekilde yapacakları konusunda yabancı bakıcılardan daha fazla bilgi, beceri ve fikre sahiptirler.

Türk bakıcılarla çalışırken yasal sorunlarla karşılaşma gibi sıkıntılar olmaz. Yatılı,gündüzlü, yabancı bakıcılarla aynı görev ve sorumluluklara sahiptirler. Genel yaşam alanınızın düzeni ve temizliğinden sorumludurlar. Düzeniniz doğrultusunda hareket ederler.

Tutku danışmanlık olarak daha sağlıklı iletişim kurup, daha fazla verim alabileceğinizi düşündüğünüz referanslı, deneyimli, hijyenik Türk yardımcı elemanlarımızla sizi buluşturmak, taleplerinize uygun adayları size yönlendirmekteyiz.