Filipinli Bakıcılar

filipinli bakıcıi filipinli çocuk bakıcısı, çocuk bakıcısı, anadolu yakası çocuk bakıcısı, ataşehir çocuk bakıcısı, çocuk bakıcısı anadolu yakası

Dünyanın her yerinde hizmet sektöründe en çok istihdam edilen yabancı çalışanlardır. Servis hizmetleri, ev işleri temizlik, çocuk bakımı konusunda oldukça güvenilirdirler.

Çocuklarının iyi derece de İngilizce öğrenmesini ve konuşmasını isteyen ebeveynler Filipinli bakıcıyı tercih etmektedirler. Ev içerisinde sürekli İngilizce konuşup aynı zamanda da öğretme durumundadırlar. Evde sürekli İngilizce konuşan Filipinli bakıcılar sayesinde ebeveynlerinde İngilizce öğrenme ve İngilizce geliştirme fırsatı bulunmaktadır.

Filipinli bakıcılar çocuklara karşı sabırlıdır, anlayışlı, nazik ve sevecendirler. Çocukların öğrenme saatlerinde disiplinli, eğlenme saatlerinde enerjik ve eğlenceli olurlar. Her yerde çok rahat ve kolay iş bulacaklarını bilmelerine rağmen huzursuzluk çıkaracak hareketler de bulunmazlar, uyumludurlar ve ev işlerinde de oldukça başarılıdırlar.

Ailelerin artık çoğunlukla Filipinli bakıcı tercih etmelerinin birçok sebebi vardır. Filipinli bakıcılar çok yönlü ve bir bakıcıda sahip olması istenilen özellikleri taşıdıkları için çoğunlukla aileler Filipinli bakıcı arıyorum diye danışmanlık firmalarına başvururlar. Peki bu özellikler genel olarak nedir inceleyelim.

Filipinli bakıcıların İngilizce bilmeleri en çok tercih edilme sebebi diyebiliriz. Ana dillerinden birinin İngilizce olması da zaten bu durumun ispatıdır. Ev işlerinde oldukça titiz davranırlar, sizin bir şey söylemenize gerek bile kalmadan disiplinli tutumlarıyla olması gereken ne varsa sağlarlar. Çocuklarla geçirdikleri vakti çok iyi değerlendirirler. Verimli ve düzenli bir programla çocuğunuzun yeterli temel eğitimi, oyun becerilerini almalarını sağlarlar. Size ve çocuklarınıza karşı oldukça nezaketlidirler. Kendi kültürlerinin vermiş olduğu nezaket dolayısıyla davranışları daima kibar ve saygılıdır. Filipinli bakıcılardan yatılı hizmet alabilirsiniz. Çocukları çok sevmeleri nedeniyle daima gözünüz arkada kalmaz. Tüm enerjilerini çocuklara vererek çocuklarınızın verimli vakit geçirmeleri sağlanır. Daima güleryüzlü davranarak da sizi ve çocuklarınızı memnun etmek için ellerinden geleni yaparlar.

Tutku danışmanlık olarak sizleri dinlemekten, problemlerinizi çözmekten, istediğiniz özelliklere sahip elemanlarla buluşturmaktan memnuniyet duyarız.