Şirket İçi Elemanlar

sekreterlik hizmeti

Tutku danışmanlık olarak eviniz için aradığınız hasta, yaşlı, yabancı, yerli bakıcı hizmetlerinin yanında şirketiniz için aradığınız, şirket içinde ya da dışında ki işleri yapabilecek kalifiye elaman sekreter, şoför ve temizlik elemanları konusunda da ihtiyacınızı karşılamak üzere size hizmet vermekteyiz.

SEKRETER

Şirket telefonlarına bakacak, size ve misafirlerinize servis yapacak, sizin ve müşterileriniz arasında iletişimi ve koordinasyonu en iyi sağlayacak, plan ve programı en iyi şekilde organize edebilecek, toplantılarınızda istediğiniz kayıtların tutulmasında hızlı not tutma becerisine sahip, büro yönetimine hakim, protokol kurallarına uyan ve uygulama becerisine sahip ofis elemanlarıdır.

Kibar, iletişimi kuvvetli, ağırbaşlı, düzenli, eğitimli ve deneyimli olması sekreter de aranan diğer vasıflardır.

Şirketiniz için aradığınız ofis içi elemanlarından olan sekreter ihtiyacınız için tek yapmanız gereken aradığınız özellikleri bize iletmeniz. Tutku danışmanlık Deneyimli, referanslı elemanlarımız arasından şirketiniz için aradığınız sekreteri belirler ve en uygun adayı size yönlendirir.

ŞOFÖR

Şirketiniz için ihtiyacınız olan şoförünüzün sadece araba kullanmak, sürüş teknikleri konusunda bilgi ve becerisi olması yeterli olmayabilir. Bunun yanı sıra protokol, görgü ve davranış kuralları ilk yardım bilgisi gibi başka vasıfları da olan donanımlı birisi olmalıdır.

Karşıladığı misafirlerinize karşı sorumludur ve misafirlerinize karşı sizi temsil edeceği için iletişim konusunda kendini geliştirmiş, seyahatlerinizde ya da başka şehirde ki toplantılarınızda size eşlik etmesini istiyorsanız tutku danışmanlık şirketi olarak size kibar, ketum, deneyimli, soğukkanlı şoför istihdamını sizin için sağlamaktan memnuniyet duyarız.