Bebek Bakıcısı

bebek bakıcısı

BEBEK BAKICISI

Günümüz maddi ve manevi koşulları nedeniyle annelerin de iş hayatında yerini almasıyla, aynı zamanda her zaman bebeğe bakabilecek bir aile büyüğü bulunamamasından dolayı ebeveynlerin bebek bakıcısına ihtiyacı oldukça artmıştır.

En kıymetlinizi, en değerli varlığınız olan bebeğinizi emanet ederken içinizin rahat olması gerekmektedir. Büyük bir özen ve güvenle oluşturduğumuz mevcut bebek bakıcısı elemanlarımız da göz önünde bulundurduğumuz en önemli kriter bebek sevgisidir. Temelini bebek sevgisine dayandırarak oluşturduğumuz eleman portföyümüz de bulunan bebek bakıcılarımız da önem verdiğimiz diğer kriterlerimiz ise alanın da uzman ve deneyimli olması, güler yüz, pozitif olma, hijyen kurallarına uygunluk ve güvenilir olmasıdır.

Bir bebek bakıcısı; dürüst ve güvenilir, ruhen ve bedenen sağlıklı, hijyene önem veren, sabırlı, iletişimi kuvvetli ve  sağlam referanslı olmalıdır. İlk eğitimini, ilk öğrendiklerini bebeğinizin bakıcısı ile alacağını unutmamalıyız dolayısıyla bebek bakıcınızın güvenilir olduğu kadar eğitimli olması da çok önemlidir. Hayata yeni gözlerini açan bebeğiniz her gördüğünü her duyduğunu hafızaya alan bir kayıt cihazı gibidir. Dolayısıyla bebeğinizin çevresiyle sağlıklı bir iletişim kurmasının yolu bebek bakıcısının eğitimli ve konusunda uzman olması ile doğrudan alakalıdır.

bebek bakıcısı

Bebek bakıcısı bulan Tutku Danışmanlık Çalışma ve Güvenlik Bakanlığı’na bağlı İşkur’a kayıtlı bir firmadır.

Tutku danışmanlık olarak amacımız bebeğinizi gözünüz arkada kalmadan emanet edebileceğiniz bakıcılar ile sizi ve bebeğinizi buluşturmak