Villa İçin Karı Koca Personel

Büyük bir ev için eleman bulmak her zaman zor olmuştur, hatta bazen yıpratıcıdır.

Villa, büyük çiftlik evi ya da yalı için en uygun çözüm evli bir çifti işe almaktır, iş bölümü yapılarak işlerin doğru ve zamanında yapılması sağlanabilir. Bayan eleman temizlik ve mutfak işleriyle meşgul olurken erkek de şoförlük, alışveriş, bahçe bakımı gibi konuları hallediyor.

Villa için evli çift arıyorsanız size mekanınızı güvenerek emanet edebileceğiniz, görünüşü ve davranışları düzgün, saygılı, yemek hizmeti verebilen ve servis yapabilen, güler yüzlü, sorumluluk duygusuna sahip ve titiz insanlar gerekecek. Evin mahremiyetine saygı göstermek, sıkı ağızlı olmak, mekanın genel bakımıyla ilgilenmek, temizlik konusunda özenli olmak da böyle bir işi yapacak kişilerin sahip olması gereken vasıflar arasında.

 TUTKU DANIŞMANLIK bu tip ihtiyaçlarınız için istediğiniz vasıflara sahip kişiler veya çiftler bulmanıza yardımcı olmak üzere kuruldu. Bize hangi yaş grubunda; hangi yetenek, ilgi ve vasıflara sahip kişi veya kişiler aradığınızı söyleyin; sizin için en iyisini bulmak üzere çalışmaya başlayalım.

çocuk bakıcısı, anadolu yakası çocuk bakıcısı, ataşehir çocuk bakıcısı, çocuk bakıcısı anadolu yakası

Aşçılık Türkiye de yemek kültürünün henüz gelişmeye başlaması nedeniyle önemi yeni yeni fark edilmeye başlayan mesleklerdendir.

İnsanların artık daha sık seyahat edip, dışarıda yemek yeme kültürünün gelişmesiyle birlikte geleceğin meslekleri arasında yerini almaya başlamıştır.

Aşçılar ev, otel, lokanta, hastane ve kamuya açık yemek yenilecek yerlerde öğünleri planlar, yemekleri hazırlar, pişirir ve mutfağı organize eder.

Aynı zaman da iş ahlakına sahip olması

Yiyecek, içecek konuları hakkında merakı ve bilgisi olması

Tat ve doku duyularının gelişmiş olması

Temiz ve titiz olması

Eli çabuk, hızlı hareket edebilmesi

İş güvenliğine dikkat etmesi bir aşçıda bulunması gereken özellikler arasındadır.

Evinizin ya da iş yerinizin mutfağınızda yemek yaparak hayatınızı kolaylaştıracak aşçılarımızla tanışmak için sizi Tutku danışmanlığa davet ediyoruz.

çocuk bakıcısı, anadolu yakası çocuk bakıcısı, ataşehir çocuk bakıcısı, çocuk bakıcısı anadolu yakası

VİLLA TEMİZLİK ELEMANI

Ev ve villa işleri için yardımcı kadın sadece çalışan kadınların değil, her kadının, ihtiyacı haline gelmiştir. Yaşlılık, herhangi bir sağlık sorunu ya da ev işleri ile uğraşırken çocuğunu ihmal ettiğini düşünen her kadının talebi haline gelmiştir.

Villa işi için yardımcı kadın elemanlar, çalıştığı evin temizlik düzeninden sorumludur. Amaç temizlik olduğu için temizlik elemanında bulunması gereken özellikler de bu doğrultuda olmalıdır. Temiz, titiz hijyene önem veren, güvenilir olmak bünyemizde çalışan temizlik elemanlarımızın temel özelliklerindendir.

Villanız da çalışmasını istediğiniz temizlik elemanı yatılı, gündüzlü, yerli ve yabancı olabilir. Bu tamamıyla sizin ihtiyacınız doğrultusunda belirlenir.

Tutku danışmanlık olarak talebiniz doğrultusunda yaptığımız birçok mülakattan geçmiş olan elemanlarımızdan sizin için en uygun olanı değerlendirip seçiyoruz.