Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Yaşadığımız alanlar içerisinde sağlığımız açısından en önemli unsur hijyen ve temizliktir. Ofisler, evlerden ziyade en uzun soluklu vakit geçirilen yerlerdir. Evlerde hijyene, temizliğe, düzen ve tertibe ne kadar dikkat ediliyorsa ofislerde de aynısı gönülden istenmektedir. Her firmanın kendi bünyesinde temizlik için eleman bulundurması mümkün olmayabilir. Bu durumda tarafımızdan ofis temizliği ile ilgili hizmet alabilirsiniz.

Ofis temizliklerinde genel olarak verilen hizmetler aşağıdaki gibidir, bu hizmet içerikleri ve başlıkları günlük ofis temizliği, haftalık ofis temizliği gibi durumlar için değişiklik gösterebilir.

Öncelikle tüm dağınıklık düzenlenir.

Tüm zemin süpürülür, silinir.

Ofiste yer alan eşyaların tozları alınır. (Masa, dolap, masaüstü ofis eşyaları gibi)

Ofisinizde yer alan elektronik aletler kuru bir bezle özenle silinir.

Tüm kapı kolları ve kapılar dezenfekte edilir.

Camlar silinir.

Mutfak toplanır ve bulaşıklar makineye yerleştirilir.

Mutfak için gerekli hijyenik temizlik detaylı olarak yapılır.

Tuvaletler tamamen dezenfekte edilerek titizlikle tüm hijyen sağlanır.

Evimizden dahi fazla zaman geçirdiğimiz ofislerimizin temizliğine önem verilmelidir. Evlerde yapılan tüm temizlik kurallarına uygun olarak ofisiniz temizlenir. Nasıl ki evdeki hijyen önemliyse evden çok vakit geçirilen çalışma ortamları için de hijyene oldukça dikkat edilmelidir. Düzenli temizlenen ofis ve bürolarda mikrop ve kir barınma olasılığı azalmaktadır. Ofis temizliği günlük ya da müşterilerimizin ihtiyacına göre istenilen periyotlarda yapılmaktadır. Profesyonel ofis temizliği için bizimle iletişime geçebilirsiniz.